Aranżacja łazienki na poddaszu

Częstokroć wydaję nam się, że aranżacja łazienki na poddaszu jest trudna do zrealizowania wręcz nie możliwa. Jednakże nie jest to tak trudne wyzwanie, na jakie nam się zdaję.  Podstawą jest odpowiednie rozplanowanie układu funkcjonalnego. Gdy uda nam się perfekcyjnie rozplanować każdy poszczególny kąt pomieszczenia na poddaszu, reszta pójdzie jak spłatka a efekt końcowy jest piorunujący.

Łazienka na poddaszu może zostać w taki sposób zaaranżowana, czyniąc te miejsce wyjątkowym. Gdy dobrze zaaranżujemy nasza łazienkę, możemy stworzyć naprawdę niepowtarzalny klimat.

lazienka30003-copy.600Fot: urzadzone.pl

Ciepłe kolory, duża wanna znajdująca się w kącie pomieszczenia oraz stylowa szafka łazienkowa w połączeniu ze zlewem tworzy luksusowy klimat tego miejsce. Ciemne drewno doskonale łączy się z całą resztą. To miejsce klimatyczne i nastrojowe, doskonałe na mile spędzane chwile wieczorem.

łazienki-na-poddaszu-5Fot:arancajelazienki.pl

 Duża okragła wanna z hydromasażem, jasne kafelki będące imitacją kamienia oraz elementy dekoracyjne w postaci dużego antycznego wazon niezwykle zdobią te miejsce. Ekskluzywna antyczna umywalka wyróżnia t miejsce. Nietypowe jak na poddasze jest tu również okno z widokiem na niebo.

220909laz3Fot: łazienkowy.pl

  To łazienka z prawdziwego zdarzenia, na pierwszy rzut oka kojarzy nam się z sypialnią, jednakże to duże coś po środku to nie łóżko, a ogromna wanna. Połączenie bieli z drewnem doskonale sprawdza się w tej aranżacji. Całość prezentuje się świetnie.

Jak widać łazienkę na poddaszu można urządzić na wiele rożnych sposób, wystarczy odrobinę wyobraźni i miejsca, aby to wszystko zaaranżować w niebanalny sposób.

19 lutego, 2013

1 myśl w temacie “Aranżacja łazienki na poddaszu”

Dodaj komentarz