Ciepłe wnętrza- przykładowe aranżacje

Na ciepłe wnętrza znaczący wpływ mają materiały wykończeniowe, dużo zależy również od dodatków, jakie zaaranżujemy w naszym wnętrzu. Ciepłe wnętrze powinno być przytulne i nastrojowe to przeciwieństwo minimalistycznego stylu, który jest dość zimną aranżacją wnętrz.

mieszkanie_17Fot:projektowanie-wnetrz.wieszjak.pl

Powyżej atrakcyjnie zaaranżowane wnętrze salonu. Motyw cegły na ścianach, wykorzystanie drewna, skórzane sofy, cieple czerwono-brązowe kolory doskonale razem się komponują, tworząc ciepłą aranżacje wnętrza.

mieszkanie_1Fot:projektowanie-wnetrz.wieszjak.pl

Wykorzystanie delikatnych wzorów kwiatowych w połączeniu z bielą sprawia, że to miejsce jest przytulne. Z reguły kolor biały jest zimnym odcieniem, jednakże w połączeniu z różem i odpowiednimi dodatkami tworzy ciepłe wnętrze.

swiece_tekstFot:supermani.pl

A tu zupełnie inaczej urządzone przytulne mieszkanko. Upiększone palmą, bambusowymi dodatkami i ciepłymi kolorami. Wykorzystanie koca i poduch doskonale nada się w zimne jesienne i zimowe wieczory.

326571-cieple-wnetrza-wiejskiego-domuFot: pl.123rf.com

Ciepłe wnętrze wiejskiego domu z wykorzystaniem drewnianych dodatków. Duży kominek w ceglanej obudowie, to priorytet tego miejsca, miękkie, welurowe sofy, solidny drewniany stolik są idealnym połączeniem tego wiejskiego klimatu.

30 stycznia, 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *