Ciepłe wnętrza- przykładowe aranżacje

Na ciepłe wnętrza znaczący wpływ mają materiały wykończeniowe, dużo zależy również od dodatków, jakie zaaranżujemy w naszym wnętrzu. Ciepłe wnętrze powinno być przytulne i nastrojowe to przeciwieństwo minimalistycznego stylu, który jest dość zimną aranżacją wnętrz.

mieszkanie_17Fot:projektowanie-wnetrz.wieszjak.pl

Powyżej atrakcyjnie zaaranżowane wnętrze salonu. Motyw cegły na ścianach, wykorzystanie drewna, skórzane sofy, cieple czerwono-brązowe kolory doskonale razem się komponują, tworząc ciepłą aranżacje wnętrza.

mieszkanie_1Fot:projektowanie-wnetrz.wieszjak.pl

Wykorzystanie delikatnych wzorów kwiatowych w połączeniu z bielą sprawia, że to miejsce jest przytulne. Z reguły kolor biały jest zimnym odcieniem, jednakże w połączeniu z różem i odpowiednimi dodatkami tworzy ciepłe wnętrze.

swiece_tekstFot:supermani.pl

A tu zupełnie inaczej urządzone przytulne mieszkanko. Upiększone palmą, bambusowymi dodatkami i ciepłymi kolorami. Wykorzystanie koca i poduch doskonale nada się w zimne jesienne i zimowe wieczory.

326571-cieple-wnetrza-wiejskiego-domuFot: pl.123rf.com

Ciepłe wnętrze wiejskiego domu z wykorzystaniem drewnianych dodatków. Duży kominek w ceglanej obudowie, to priorytet tego miejsca, miękkie, welurowe sofy, solidny drewniany stolik są idealnym połączeniem tego wiejskiego klimatu.

30 stycznia, 2013

Dodaj komentarz