Czy warto skorzystać z projektanta wnętrz w Gdańsku?

Projektowanie swojego mieszkania lub domu to nie lada wyzwanie.

Szczególnie jeśli to nasza pierwsza nieruchomość pojawiają się pytanie jak dobrze urządzić wnętrze? Duża ilość nowych właścicieli mieszkań popełnia podstawowe błędy podczas aranżacji takie jak : zbyt drogie materiały, brak ergonomii wnętrza, źle dobrane kolory. Czasami warto projektowanie wnętrza poświęcić profesjonaliście architekt za nas przygotuje model mieszkania a za pomocą programu 3D dopasuje do Twoich oczekiwań. Dzięki temu unikniesz podstawowych błędów.

W czym pomoże ci doświadczony architekt?

  • Forma, Przestrzeń – Niezależnie od tego czy posiadasz małe czy duże mieszkanie, możesz je źle rozplanować. Projektant wnętrz po konsultacji z Tobą pokaże jak przyjemnie i wydajnie zagospodarować wnętrz tak aby było ergonomiczne i odpowiednio dopasowane do Twoich wymagań. Oczywiście przy planowaniu aranżacji architekt bierze pod uwagę budżet jakim dysponujesz.
  • Klasyka, Modern, Nowoczesność – W zależności od tego jaki styl preferujesz architekt wnętrz pomoże Ci połączyć różne style. Jeśli zależy Ci na klasyce wybierze meble klasyczne, łagodne kolory. Natomiast jeśli potrzebujesz odrobiny szaleństwa i innowacyjności w swoim mieszkaniu postawi na krzykliwe kolory, elementy marmurowe i niestandardowe meble. Warto zwrócić uwagę, aby nasza aranżacja była dobrze zaplanowana.
  • Budżet dopasowany do Ciebie – razem z architektem wnętrz dopasujecie budżet zarówno za cenę aranżacji jak również na wykończenie mieszkania. Podstawowa cena za pomoc architekta wnętrz wynosi 100 zł /m2, jeśli chodzi o wykończenie to można w podstawowym standardzie wykonać to już za 500 zł, jeśli oczekujemy klasy premium i nietypowych aranżacji budżet może sięgać nawet do 1500 zł za metr.
  • Zapas czasu – Korzystając z usług architekta wnętrz zyskujesz spory zakres czasu, w większości przypadków w zależności od umowy. Architekt przypilnuje remontu, zamówi odpowiednie materiały czy skontroluje robotników, na sam koniec zda raport właścicielowi na jakim etapie są wykonywane prace.

Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz?

W jaki sposób znaleźć dobrego projektanta wnętrz? Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów.

Polecenia – najskuteczniejszą formą są polecenia, jeśli planujesz remont mieszkania lub chcesz je przearanżować, w pierwszej kolejności spytaj znajomych czy znajdą jakiegoś dobrego architekta. Dzięki temu możemy liczyć na znalezienie sprawdzonego projektanta i godnego zaufania, jak również rabat za polecenie.

Internet – w internecie znajduje się pełno dobrych specjalistów wystarczy poczytać opinie aby przekonać się kto jest rzetelny w aranżacji wnętrz, dla mieszkańców Trójmiasta i okolic takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia polecamy Projektowanie wnętrz STUDIO KREATURA, którzy zawsze doradzą i rzetelnie wykonają usługę.

Porada

Na koniec mała porada, zawsze podpisuj umowy i nie kieruj się wyłącznie ceną przy wyborze architekta.

18 września, 2018

Dodaj komentarz