Dalmierz laserowy Makita LD060P

Urządzenie wyposażone jest w skróty klawiaturowe służące do dodawania, odejmowania oraz obliczania pola. Istnieje funkcja umożliwiająca zapamiętanie ostatnich 10 pomiarów. Dalmierz laserowy Makita jest tak skonstruowany, aby kropka lasera była wyraźnie widzialna. W modelu LD060P zastosowany został szwajcarski układ optyczny oraz obudowa tytanowa, która jest odporna na niszczenie i działanie niskich temperatur.

Produkt ten odznacza się wysoką precyzją pomiarów, jest nieskomplikowany w obsłudze a jego stosunkowo nieduże wymiary pozwalają na swobodne noszenie w kieszeni. Dalmierz został zaopatrzony w przejrzysty wyświetlacz, gdzie wyniki pomiarów wyświetlane są w systemie trójwierszowym. Wyświetlacz wyposażony jest w podświetlenie, co ułatwia pracę w ciemnych pomieszczeniach. Aby dodatkowo ułatwić i uprzyjemnić Państwu pracę wyposażyliśmy dalmierz Makita w metalową, wytrzymałą końcówkę, która doskonale sprawdza się podczas wykonywania pomiarów z krawędzi lub kątów.

Ponadto przyrząd ten wyposażony jest w funkcję wytyczania odcinków powtarzających się. Dzięki samowyzwalaczowi czasowemu wyeliminowane są wszelkie wstrząsy. Dalmierz wykonuje pomiary w zakresie 0,05m do 60 m. Posiada wymiary 112 x 43 x 25. Zasilany jest bateriami typu AAA, w trakcie eksploatacji których można wykonać nawet do 5000 pomiarów.

13 sierpnia, 2014

Dodaj komentarz