Dom szyty na miarę

Przeglądając projekty domów, bardzo często natrafiamy na projekty dedykowane, pisane pod potrzeby danej grupy ludzi. Trudno znaleźć projekt domu w miarę uniwersalnego, funkcjonalnego, pasującego dla małej i większej rodziny. Chyba, że otworzymy i zapoznamy się z projektem Kendra Mała. Jako jeden z nielicznych, możemy powiedzieć, jest praktyczny, funkcjonalny, dostosowany zarówno dla rodzin 3 – osobowych, jak i 6 – osobowych.

Na uwagę zasługuje fakt prostej, taniej, przemyślanej konstrukcji, który już na starcie wyróżnia ten projekt od innych. Prostota połączona z nowoczesnym designem sprawia, że projekt ten staje się coraz bardziej popularny. Cechą charakterystyczną jest również brak podpiwniczenia, użytkowe poddasze i jednostanowiskowy garaż.
Na parterze znajduje się tak zwana strefa dzienna, czyli połączenie zamkniętej lub otwartej kuchni, słonecznej i jasnej jadalni, salonu otwartego na taras i ogród. Całość pozwala na nieograniczone wręcz zagospodarowanie, parter można urządzić zgodnie z najbardziej wymyślnym projektem wnętrz. Kuchnia uzupełniona jest o spiżarnię, co również stanowi wyróżnik projektu.
Projekt ten daje bardzo dużą dozę dowolności, schody w holu, na przykład, mogą być otwarte na salon lub odizolowane ścianką działową od salonu. Wszystko zależy od naszego pomysłu i odwagi. Strefa dzienna doświetlona jest od strony ogrodu i z boku, dzięki czemu nadaje się na każdą działkę, z wjazdem z każdej strony.
Parter zaopatrzony jest również w pokój gościnny (gabinet), garderobę i łazienkę, dzięki czemu goście nie muszą odwiedzać poddasza, może to pozostać sferą dla nich zamkniętą. BY oszczędzić miejsce, w wiatrołapie przewidziano miejsce na szafę wnękową.

Funkcjonalne poddasze zaopatrzono w trzy pokoje oraz łazienkę i strych, dzięki czemu znajduje się tam wszystko, co wymagająca rodzina potrzebuje.

Projekt domu jest idealnym połączeniem elegancji, stylu i funkcjonalności. Sprawdzi się w każdej rodzinie, która potrzebuje sprawdzonego domu dopasowanego do zmieniających się potrzeb.

 

8 lipca, 2014

Dodaj komentarz