Firany do biura – jakie wybrać ?

Wybór odpowiednich firanek do biura to nie lada wyzwanie. Muszą pasować nie tylko do reszty wystroju, ale też do charakteru biura. To, jak będzie prezentować się całość wnętrza może mieć wpływ na to jak postrzegać nas będą nasi obecni czy też potencjalni klienci. Co więcej, musimy pamiętać, że nasze biuro to miejsce w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Warto więc wybrać firany, które sprawią że nasze miejsce pracy będzie dla nas przyjazne i w którym będziemy czuli się komfortowo.

Najlepszym rozwiązaniem do biura będą firany o neutralnych wzorach i kolorach. Idealnie wpasują się w wystrój każdego pomieszczenia, jednocześnie dodając mu klasy i elegancji. W zależności od wymiarów okna możemy zdecydować się na długie firany bądź te sięgające do parapetu, czy upięte na boki. Długość firan w przypadku biur ma też niemały wpływ na naszą prywatność. Warto więc dobrze przemyśleć wybór ich długości tak, aby nasi klienci czuli, że współpracują z rzetelną firmą, która dba o ich dobry interes.

Oryginalnym rozwiązaniem jest wybór firan gotowych, które posiadają już specjalne upięcia. W naszej ofercie znajdują się firanki z upięciami w wariancie właściwym lub lustrzanym. Dostępne są również te upięte po obu stronach. To świetne rozwiązanie dla biur, które usytuowane są na wyższych piętrach, gdzie nie musimy martwić się o prywatność. Z drugiej strony, zapewnią one lepszy widok i dostęp do światła dziennego.

Zobacz firany woalowe i żakardowe, firany do biura, do salonu i do kuchni. Najnowsze wzory firan i zasłon w sklepie internetowym.

Biorąc pod uwagę materiał na firany do biura dowolność jest duża. Najczęściej wybieranymi są jednak firanki wykonane z woalu, gdyż ze względu na jego świetną przepuszczalność światła pozwalają na idealne doświetlenie miejsca pracy. Pięknie wkomponują się w każdy wystrój, tak więc są bardzo uniwersalnym wyborem. Takie firany są bardzo delikatne, dzięki czemu dodają uroku i elegancji.

W przypadku gdy chcemy nadać wnętrzu naszego biura nieco ekstrawagancji, dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na firany z dużymi wzorami. Duże wzory, szczególnie geometryczne wykonane na całej długości firany z pewnością przykują uwagę klientów i świetnie wkomponują się w całość stylizacji.

Równie ciekawym rozwiązaniem są firany z dwustronnym wzorem, które możemy dowolnie wieszać. Z jednej strony wzór jest gęstszy a z drugiej rzadszy i to my decydujemy, który z nich znajdzie się u góry a który u dołu co pozwala na różne aranżacje.

14 września, 2018

Dodaj komentarz