Fototapeta sposobem na metamorfozę wnętrz

Tapety i fototapety stanowią świetny sposób na dokonanie niemalże całkowitej odmiany wnętrza pomieszczeń w naszym mieszkaniu. W wielu sklepach znajdziemy szeroki wachlarz różnego rodzaju wzorów i tapet, na które możemy się zdecydować. Tapety są obecnie również tworzone z materiałów wysokiej jakości i bardzo łatwe w naniesieniu na ścianę – w niczym nie przypominają starych tapet, wiecznie odchodzących od powierzchni i drących się przy każdej okazji.

Fototapety mogą być świetnym sposobem na wykończenie wnętrza. Pozwalają zarówno uporządkować jego wygląd, jak również podkreślić charakter stworzonej przez nas aranżacji.

Fototapety są drukowane na specjalnych winylowych powierzchniach wyposażonymi dodatkowo w podkład, który pozwala utrzymać wilgotność w pomieszczeniach na odpowiednim poziomie, ale jednocześnie nie zatrzymuje jej wewnątrz ścian, dzięki czemu tapeta nie odpada i nie ma ryzyka powstania pleśni. Tapety takie zwiększają również komfort korzystania z wnętrz – tłumią dźwięk oraz nieco je ocieplają.

1 sierpnia, 2017

Dodaj komentarz