Meble kuchenne, okna i drzwi “BATI”

Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości meble kuchenne produkowane przez firmę „KAM”, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Mamy do zaoferowania Państwu szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań kuchennych, które sprawią, że użytkowanie kuchnie będzie wygodne i komfortowe.

Dostępne w naszej ofercie okna PCV produkowane są przez jednego z czołowych producentów stolarki okiennej, a mianowicie przez firmę „DOBROPLAST”. Są to okna znane w całej Europie, które sprawdziły się w toku wieloletniej eksploatacji. Okna te wyposażone są w okucia jednego z najlepszych europejskich producentów firmy „SIGIENIA”. W ofercie mamy także drzwi wewnętrzne firm „PORTA” oraz „DRE”. Drzwi te od lat cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców w naszym kraju. Wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, a ponadto urzekają swoim oryginalnym i estetycznym wzornictwem.

Proponowane przez nas produkty zostały wielokrotnie doceniane na targach branżowych, a także cieszą się dobrą opinią wśród specjalistów budowlanych. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalny montaż świadczony przez dobrze przeszkolonych i doświadczonych pracowników. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i robimy wszystko, by byli w pełni zadowoleni z naszych kuchni, okien i drzwi. Wszystkich klientów, którzy poszukują dobrych ofert na okna Szczecin oraz meble kuchenne Szczecin, zapraszamy do obejrzenia naszych ekspozycji w siedzibie firmy przy ul. 5 lipca 32d w Szczecinie.

13 maja, 2014

Dodaj komentarz