Minimalistyczny styl wnętrz- minimalizm w pełnym wydaniu

Styl minimalistyczny wyróżnia się prostą formą w połączeniu z nowoczesnością. Wnętrza urządzone w tymże stylu są dla tych, którzy nie lubią urozmaiceń i detali.  Im mniej tym lepiej- to podstawa zasada stylu minimalistycznego.

Kuchnia w wykonaniu minimalistycznym to przede wszystkim wysoka jakość. To pomieszczenie  idealnie prezentuję się z jadalnią  w której znajduję się prosty biały stół z krzesłami . Jasne podłogi oraz ściany powiększają powierzchnie kuchni. Kuchenne meble również są proste , a przede wszystkim cechuję je nowoczesność .  Dodatki wykonane są ze chromu oraz stali nierdzewnej .

fot.kuchenny.com.pl

Łazienka w stylu minimalistycznym wykonana jest z oryginalnej armatury, odcienie szarości i srebra w połączeniu z czernią i czerwienią doskonalę oddaję klimat tego miejsca. Elegancka galanteria łazienkowa podkreśli urok tego minimalistycznego wnętrza.

fot.lazienkowy.pl

Salon w stylu minimalistycznym zaaranżowany powinien być nowocześnie ale z klasą . Im mniej kolorów tym lepiej. Salon powinien być przestrzenny , dlatego jasne kolory poszerzą to miejsce. Poniżej widzimy  meble w delikatnych kolorach bieli , duży, nowoczesny telewizor  z białą ścianą komponuje się świetnie. Na podłodze znajdują się czarne kafle z połyskiem, które kontrastują z całym modernistyczno-minimalistycznym umeblowaniem.

fot.dekoracje.biz.pl

Minimalistyczna sypialnia doskonale sprawdza się z zastosowaniem stylu Eko , który charakteryzuję się zastosowaniem kolorów brązu i beżu . W tym wnętrzu idealnie prezentuję się duże łoże , wykonane z ciemnego brązu z białą pościelą , ściany i podłoga w delikatnych kolorach . Proste i nie duże  lampy oraz duża wbudowane w ścianę rozsuwana szafa .

fot.abartremonty.pl

9 grudnia, 2012

Dodaj komentarz