Nadaj wnętrzu indywidualny styl z duńską marką Lene Bjerre

Szukasz prostych, zarazem pięknych rozwiązań do domu? Poznaj Duńską markę Lene Bjerre stawiającą na połączenie prostoty i funkcjonalności z ponadczasową elegancją.

Lene Bjerre – marka, której możesz zaufać

Duńska marka Lene Bjerre hołduje skandynawskim tradycjom prostego życia w zgodzie z naturą. Co nie znaczy, że Skandynawowie nie lubią otaczać się pięknem, wręcz przeciwnie. Lene Bjerre udowadnia, że piękne i stylowe nie musi być przeciwieństwem prostoty i ascetycznej linii. Połączenie walorów użytkowych z dekoracyjnymi, przy zachowaniu tradycyjnych rozwiązań okraszonych innowacyjną linią pozwoliło stworzyć produkty pod każdym względem unikalne, jednocześnie ponadczasowe, cieszące oko dłużej niż jeden sezon.

Lene Bjerre – oryginalne świece i lampiony

Skandynawowie pół roku muszą borykać się z niedoborem światła słonecznego. Być może właśnie to jest powodem, dla którego marka Lene Bjerre przywiązuje dużą wagę do produkcji świec i lampionów. Jedne i drugie oferowane są w szerokiej gamie stylistycznej i kolorystycznej. Smukłe, okrągłe świece doskonale sprawdzają się nie tylko jako źródło ciepłego światła, ale też stylowa dekoracja dobra do ustawienia na półce lub kominku. Z kolei lampiony Lene Bjerre to miniaturowe dzieła sztuki współczesnej. Ich nawiązanie do tradycji owocuje powstaniem unikalnych wzorów pasujących zarówno do klasycznych, jak i do nowoczesnych wnętrz.

Lene Bjerre – dekoracyjne dodatki

Dekoracyjne dodatki do domu marki Lene Bjerre to bardzo modne połączenie oryginalnych form z klasycznym srebrem. Tym samym srebrne dodatki marki Lene Bjerre trwale wpisują się w aranżacje wnętrz, szczególnie tych urządzonych z przepychem, aspirujących do miana luksusowych.

Ponieważ marka wypuszcza rokrocznie dwie sezonowe kolekcje, bez trudu uda się skompletować dodatki np. z okazji świąt.

Lene Bjerre – zastawa stołowa dla wymagających

Zastawa stołowa Lene Bjerre pełni w domu dwojaką funkcję. Po pierwsze jest bardzo wygodna w użytkowaniu, po drugie – bardzo dekoracyjna. Wazy, kubki, talerze, patery i tace zachwycają prostą, klasyczną linią i proporcjonalną formą. Ich design sprawia, że elementy zastawy stołowej Lene Bjerre doskonale wpasowują się w aranżację salonów w stylu glamour czy francuskim, będąc nietuzinkowymi dodatkami dekoracyjnymi.

Przeczytaj także: Jak wprowadzić przytulny styl w naszym domu? Poznaj luksusowe dodatki w stylu skandynawskim od Lene Bjerre

22 stycznia, 2020