Nowa porcja zdjęć dekoracji w stylu skandynawskim


 

Styl skandynawski

Główną cechą charakterystyczną dla stylu skandynawskiego jest zwykle, przeważająca biała kolorystyka mebli i akcesoriów, jakie pragniemy ze sobą zestawić i umieścić je w danym wnętrzu. Wygląda to elegancko, a zarazem przykuwa uwagę gości.

 

 

Urzekający, a jednocześnie delikatny i klasyczny – taki jest właśnie współcześnie popularny styl skandynawski. Jego niewątpliwą zaletą jest uniwersalność, a także aura, jaką tworzą zestawione ze sobą elementy poszczególnych aranżacji.

 

 

 

 

 

Któż nie marzyłby o zjedzeniu smakowitego śniadania w takiej kuchni?

Wspaniały i odpowiednio przemyślany design zachwyca już od progu, zanim jeszcze decydujemy się go przekroczyć.

Lekka i przyjemna dla oczu kolorystyka świetnie pasuje do białych, kuchennych mebli.

 

 

 

 

 

 

Świeżość, zapach starych gazet i przyjemna w dotyku biała pościel to bardzo częste połączenia stosowane w stylu skandynawskim,

które są wykorzystywane w sypialni, pokojach gościnnych czy też salonach. Z takiej sypialni aż nie chcę się wychodzić!

 

 

 

 

Styl skandynawski jest również fajną alternatywą dla aranżacji kuchennej. Ekologiczna, przestronna, delikatna i jasna spodoba się nawet najbardziej wymagającej gospodyni i co najważniejsze… każdego dnia będzie niosła zadowolenie! Drewniane krzesła, brak przesadnej roślinności i mała ilość elementów dekoracyjnych nie tylko dostarczą wnętrzu uroku, ale również pozwolą na powiększenie metrażu.

 

 

 

Domowa biblioteczka stanie się miejscem nie tylko intensynwego odpoczynku, ale również miejscem, w którym panuje przytulna atmosfera, co jest wspaniałą alternatywą do zaproszenia przyjaciół i bliskich.

 

 

24 listopada, 2012

Dodaj komentarz