Nowoczesna aranżacja wnętrz starych kamienic

Trudno wyobrazić sobie stare wnętrze kamienicy urządzenie w nowoczesnym stylu. Jak się jednak okazuję jest to możliwe, a sam efekt cieszy oko.  Wystarczy trochę wyobraźni , wyczucia dobrego stylu i gotowe . Dowodem na to są dzisiejsze zdjęcie trzech zupełnie różnie zaaranżowanych wnętrz mieszkań w starej kamienicy, jedyne co ich łączy to nowoczesność.

zyrandole

Fot:dom.pl

Obowiązuje jedna zasada , jak wiszące lampy to tylko i wyłącznie w dużych wnętrzach.  Z natury w kamienice a szczególnie te stare , cechuję się dużą powierzchnią , ponadto sufit jest wysoko usytuowany , dlatego w tym przypadku możemy pozwolić sobie na wiszące lampy , które idealnie  będą się prezentować w salonie . Duże okna to element starego budownictwa, lecz w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem i aranżacją mieszkania , całość świetnie się komponuję .  Mały , szklany stolik, nowoczesna rogówka , biało-czarne ścianę – wszystko to nadaje nowoczesności temu miejscu .

aranzacjawnetrz2

Fot:bajkowewnetrze.pl

Któż by nie chciał mieć tak zaaranżowanej przestrzeni, chodź za oknem panuję urok strych kamienic to we wnętrzu mamy do czynienia z nowoczesnością. Okna są tu niewątpliwie największym atutem, sprawiają , że mamy  jeszcze większą przestrzeń. To minimalistyczna aranżacja, nie zastosowano w  bogatego umeblowania, jednakże liczne dodatki dodają charakteru temu wnętrzu .

Ziele_i_ca_a_reszta_600x0_rozmiar-niestandardowy

Fot:urzadzamy.pl

Współczesne  stylowe meble , oraz liczne dodatki   idealnie ze sobą współgrają , chodź na pierwszym rzut oka rzuca nam się jaskrawa zieleń,  to tak intensywne zastosowanie koloru , ożywia to miejsce.  Mieszkanie jest tak urządzenie, że aż trudno pomyśleć, że zaaranżowane zostało w starej kamienicy.   Nowoczesne sofy, mały  japoński stolik,  stylowe lampy oraz współczesne obrazy i szeroki wachlarz kolorów   może dla jednych  sprawić wrażenie ,że jest tego za dużo. Jednakże kamienice charakteryzują się tymże mają duże pomieszczenie, tak, więc i w tym przypadku tak duża ilość przedmiotów nie zaszkodziła  i końcowy efekt jest pieronujący .

26 stycznia, 2013

1 myśl w temacie “Nowoczesna aranżacja wnętrz starych kamienic”

Dodaj komentarz