Philips Master City White CDO-TT 70 W Żarówka metalohalogenkowa

Lampa Philips Master City może być stosowana jako bezpośredni zamiennik tradycyjnych lamp sodowych. Żarówki metalohalogenkowe Philips charakteryzują się przyjemnym, białym światłem, którego ważną zaletą jest fakt, iż jego barwa jest stała w całym okresie użytkowania. Dzięki zastosowaniu regulacji strumienia świetlnego znacząco zmalało zużycie energii, co jest niezmiernie ważne z punktu wiedzenia ekologii.

Produkt ten gwarantuje wysoką skuteczność świetlną przy jednoczesnym utrzymaniu dobrej jakości ciepłobiałego światła. Został on wyprodukowany w zgodzie z dyrektywą RoHS, która mówi o prawidłowym wykorzystywaniu substancji szkodliwych. Również dyrektywa WEEE o gospodarowaniu zużytym sprzętem elektrycznym została tutaj wypełniona. Produkt ten został znacząco zmodyfikowany w porównaniu do poprzednich wersji i co bardzo ważne, obniżona została jego cena.

Lampy metalohalogenkowe stosowane są na miejskich placach, osiedlach w centrach handlowych, a także w oświetleniu drogowym. Lampy te powinny być użytkowane tylko w zamkniętych oprawach oświetleniowych. Do ich właściwej eksploatacji potrzebne są stateczniki i zapłonniki do lamp sodowych. Zaleca się używanie zapłonników T15. Lampa metalohalogenkowa Philips odznacza się mocą 70W, ma temperaturę barwową 2800 K i strumień świetlny 6300 lm.

13 lipca, 2014

Dodaj komentarz