Poziomica laserowa Stabila 80LMX-P+L komplett set

Wyposażona jest ona w masywną, w całości wykonaną z metalu podstawkę niwelacyjną, która zapewnia pożądaną stateczność. Poziomicę cechuje szybki system justowania przy pomocy dwóch śrub, dzięki czemu urządzenie jest bardzo szybko gotowane do użycia. Ponadto wyposażona jest ona w silny magnes, dzięki któremu można unieruchomić urządzenie umieszczone na podłożu.

Inne ważne zalety poziomicy laserowej to: wysoka jasność, ułatwiająca pracę również na wolnym powietrzu oraz łatwe niwelowanie pełno obrotowe. W poziomicy zastosowany specjalny system namierzania, który pozwala na wykorzystywanie urządzenia również w terenie do 80 m średnicy. Poziomica jest wyposażona także w funkcję punktową z pryzmatem pięciokątnym 90°.

Dostępne są także funkcja rotacyjna na podstawce niwelacyjnej i funkcja liniowa. Laser odznacza się mocą <1mW, a długość jego fali wynosi 635 nm. Czas pracy poziomicy przy użyciu jednego kompletu baterii wynosi około 12 godzin. W skład odstawy wchodzi: poziomica o długości 40 cm, okulary do pracy z laserem, tarcza celownicza, kufer wytrzymały na pęknięcia oraz baterie typu AAA.

13 października, 2014

Dodaj komentarz