RamyKultury – nasze ramy dla Twojej biblioteki

Firma CHRIS od 2003 roku zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla bibliotek. Nasza oferta sprawia, że Twoja biblioteka będzie nowoczesnym i przyjaznym miejscem, które będzie często i chętnie odwiedzane. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz bibliotecznych.

Regały i stojaki

Pierwszą rzeczą, która kojarzy się z biblioteką to miejsca na książki. CHRIS ma swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych specjalnie dla bibliotek właśnie do tego celu. Dysponujemy zarówno prostymi, ale bardzo eleganckimi półkami na książki (szerokość 40 cm x głębkokość 24 cm lub 60 cm x 32 cm czy 60 cm x 24 cm) po bardziej skomplikowane systemy regałów na książki. Dysponujemy regałami jezdnymi, regałami o konstrukcji otwartej, zarówno drewniane jak i metalowa. Regały z serii Gothia czy Softline umożliwiają – dzięki bardzo dużej różnordności wykończeni – dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Dysponujemy regałami o różnej liczbie półek – 5 lub 6, mobilne i stacjonarne.
Dysponujemy też regałami wystawienniczymi (jedno i dwu-stronnymi) oraz stojakami na książki Minirack soistes  i Rack soistes.

Stojaki na czasopisma

Biblioteka to nie tylko książki. Firma CHRIS dysponuje w swojej ofercie także regały i stojaki na czasopisma. Są to zarówno proste i tradycyjne rozwiązań, takich jak regały ze skośnymi półkami uchylnymi (przykładowe wymiary to 120 x 38 x 184 cm), jak i bardziej skomplikowane meble. Dysponujemy m.in. stojakami na czasopisma Press Rack (12 kieszeni na magazyny i prasę), stojakami Rack Soistes (trzy akrylowe półki na książki lub czasopisma), a także ściennymi ekspozytorami na prasę Wallmate Soistes. CHRIS oferuje również stojaki na płyty Magic CD Rack, czy rozkładane stojaki na prasę z linii Real Zip.

Lady i szafy archiwizacyjne

CHRIS oferuje także wykonywane na zamówienie lady biblioteczne – drewniane i metalowa. Każda z nich składa się z modułów, co sprawia, że łatwo dostosować je do potrzeb każdego klienta. Niezbędnym elementem wyposażenia wielu bibliotek są także szafy archiwizacyjne – zarówno na akta, jak i mapy oraz szafy kartotekowe.

Biblioteczne akcesoria

Nie tylko meble sprawiają, że biblioteka jest miejscem przyjaznym dla każdego odwiedzającego. CHRIS przygotował szeroką ofertę wszelkiego rodzaju akcesoriów bibliotecznych. W tym podpórki pod książki, ale także materiały introligatorskie i informacyjne. Od atrakcyjnych i eleganckich podstawek pod książki przez opisy na regały po alfabetyczne przekładki, CHRIS ma wszystko co sprawi, że Twoja biblioteka będzie miejscem nowoczesnym i przyjaznym.

CHRIS ramykultury.pl logo

 

22 kwietnia, 2015

Dodaj komentarz