Shabby chic – Cechy charakterystyczne

Przede wszystkim w stylu shabby chic cechami charakterystycznymi jest biała kolorystyka, stare przedmioty, mnóstwo poduszek, nietypowe dekoracje, mile widziane rękodzieło artystyczne, a także dbałość o szczegóły, o której nie można zapomnieć decydując się na dekorowanie mieszkania.

Musimy wiedzieć, iż stare meble również świetnie sprawdzą się przy aranżacji danego wnętrza względem stylu shabby chic. Dodatkowo możemy wzbogacić ściany o ciekawe dekoracje scrapbookingowe lub przedmioty, które odzwierciedlają dla nas ważne wydarzenie lub cechują się dla nas ważną wartością.

Natomiast warto mieć na uwadze, że decydując się na dekorowanie danego wnętrza w stylu shabby chic nie może zabraknąć starych przedmiotów, które są jedną z najważniejszych cech charakterystycznych dla owego stylu.

Shabby chic przede wszystkim dedykowany jest kobietom, które lubią piękno, a zarazem cenią otaczanie się starymi przedmiotami, które nie tylko są związane z sentymentalnością, ale odzwierciedlają ważne wydarzenia z przeszłości.

17 listopada, 2012

Dodaj komentarz