Shabby chic dla początkujących

Osoby początkujące, które wcześniej nie miały do czynienia ze stylem shabby chic przede wszystkim muszą dokładnie rozplanować przyszłą aranżację dla określonego wnętrza.

Warto zadbać przede wszystkim o oświetlenie i właściwą kolorystykę miejsca, które będziemy dekorować.

Następnie należy zrobić rozeznanie w przedmiotach, które niegdyś traktowaliśmy jako zło konieczne, ponieważ może się okazać, że stworzą nietypowy klimat w nowej przestrzeni i będą odpowiadały określonej i zaplanowanej przez nas aranżacji.

Dzięki temu wnętrze będzie przykuwało uwagę, a zarazem jego klimat będzie wpływał na nasze samopoczucie. Przede wszystkim rozpoczynając dekorowanie mieszkania w stylu shabby chic należy wszystko na spokojnie przemyśleć i rozplanować położenie mebli, a także skoncentrować się na starych dodatkach.

Styl shabby chic spodoba się nawet amatorom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dekoracjami wnętrz i pragną zapoznać styl shabby chic nieco dokładniej, dzięki czemu zdobędą wiele przydatnych umiejętności.

17 listopada, 2012

1 myśl w temacie “Shabby chic dla początkujących”

  1. Mój ulubiony styl dekoracji. Na razie upiększyłam swój salon w mebelki shabby. Wszelkiej maści narzuty, zazdrostki, lustereczko i piękna komoda. Jeśli mój stan finansowy nie pogorszy się w przyszłym roku to postaram się udekorować swoją jadalnię.

Dodaj komentarz