Styl EKO

Ostatnimi czasy ogromną popularność zdobył styl Eko , który wykorzystywany jest we wystroju wnętrz. To co charakteryzuję ten styl, to przede wszystkim naturalne produkty  i materiały .  W stylu Eko wykorzystuję się lite drewno oraz prawdziwy kamień.  Wnętrza Eko są zaaranżowane w prostą formę bez urozmaiceń .

Któż nie chciałby zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu w łazience , która zachwyca naturą . Drewniane podłogi , prawdziwy kamień,  trawa  oraz rośliny utrzymuję wnętrze  w specjalnym żywym klimacie .

Fot:wnętrza-porady.pl

Dodatki pochodzenia naturalnego w tym , wiklinowe kosze czy tez trzcinowe dywany doskonale uzupełnią styl Eko.W salonie idealnie sprawdzą się jasne kanapy z drewnianym obramowaniem, oraz roślinność rozmieszczona po całym pokoju. Elementy bambusowe są również mile widziane. Duże okna z widokiem na przyrodę , byłyby jak najbardziej wskazane.

Fot:projektowaniewnetrz.eu

Kuchnia w połączeniu z jadalnią należy do bardzo dobrych rozwiązań. W stylu Eko dominują kolory brązu  , widać tu znaczącą przewagę drewna. W tym wnętrzu doskonale sprawdzą się bambusowe rolety. Wprowadzenie pomarańczowych elementów , świetnie komponuję się z ciemnym i jasn- brązowym ,ciepłym brązem.

Fot:dlknotus.pl

Sypialnia zaaranżowana w stylu Eko , to przede wszystkim prostota wyróżniająca się naturalnym pięknym. Ciemne, drewniane łoże w połączeniu z bielą doskonale sprawdzi się w tymże miejscu. Również zachwycają białe ściany z naturalnym motywem dekoracji ściennej .

Fot:dom.pl

18 grudnia, 2012

Dodaj komentarz