Surowy styl industrialny

Styl industrialny wyróżnia się dużą powierzchnią, minimalistyczną koncepcją aranżacji wnętrz, to w gruncie rzeczy surowy styl, w którym charakterystyczne są proste przedmioty, jasne i chłodne kolory. Na styl industrialny mówi się  inaczej styl przemysłowy pełen surowości .

Drewno w połączeniu z białym akcentem idealnie odwzorowuję tenże styl. Duża przestrzeń to niewątpliwy atut stylu przemysłowego. Jednak Ci którzy wolą przytulne i ciepłe wnętrza nie odnajdą się w tym stylu, ponieważ jest on pełen chłodnej tonacji. Wyposażenie takiego wnętrza jest od siebie oddalone, przedmioty są rozproszone po całym pomieszczeniu.  Jak widać poniżej , jest dużo nie zagospodarowanej przestrzeni , ale właśnie to jest charakterystyczne dla stylu industrialnego.

fot.stylowomieszkaj.pl

Motyw cegły czy betonu nadaję surowy charakter wnętrza ale jednoczenie zastosowanie cegły powoduję , że wnętrze jest bardziej przytulne i ciepłe .

 fot.myfloor.pl

Sypialnia to miejsce , w którym zazwyczaj się odpoczywa i relaksuję po ciężkim dniu . Wnętrze tego pomieszczenie zazwyczaj powinno być ciepłe, pełne pozytywnej aury i niezwykłego klimatu. W stylu industrialnym sypialnia jest specyficznie urządzona. Chłodne, ceglane ściany w połączeniu z czarnym , mocnym stalowym łózkiem powodują ,że to pomieszczenie wydaję się być chłodne.  Trochę ciepła nada temu miejscu drewniana pogoda , która doskonale będzie kontrastować z surowymi ścianami i biało-czarnym łożem.

fot.muratordom.pl

13 grudnia, 2012

1 myśl w temacie “Surowy styl industrialny”

Dodaj komentarz