Świąteczna aranżacja wnętrza salonu

W święta Bożego narodzenia wnętrza domów powinny być szczególnie ozdobione. Wyposażenie odgrywa tutaj ogromną rolę. Pięknie urządzone pomieszczania wpływają na samopoczucie i tworzą swoistą aurę świąt.

 

W tym szczególnym okresie nie można zapomnieć o kolorze złota i czerwieni, który doskonale sprawdza się w stylowych salonach. Trochę zielonej choinki i świece w złotych świecznikach na kominku , zmieniają obliczę wnętrza. Równie istotne znacznie ma tu choinka , która powinna idealnie komponować się z wystrojem całego wnętrza. Złote ściany ,jasno beżowa sofa oraz kremowo-złote lampy doskonale oddają urok salonu.  Niewielki stolik z ciemnego drewna idealnie nada się na umieszczenie świątecznych dekoracji a w  połączeniu ze stylowym, antycznym taboretem w kolorze czerwieni da  pioronujący efekt.

W Święta równie istotna jest dekoracja stołu.

Połączenie bieli z czerwienią będzie tutaj najodpowiedniejszym wyborem. Zastosowanie tradycyjnych kolorów doskonale się sprawdza w praktyce. Któż nie chciałby zasiąść do wigilijnego stołu, na którym leży biały obrus, czerwone podkładki pod ozdobną białą zastawę oraz czerwone sukienki ze złotym wzorem na krzesła.Niewielki bukiecik w wazonie składający się z choinki, jemioły bądź bukszpanu będzie idealnym dopełnieniem świątecznej dekoracji stołu.

 

Świąteczne zmiany wystroju wnętrza powodują ,że dotychczasowy zwykły wystrój nabiera zupełnie innego znaczenia .

27 listopada, 2012

Dodaj komentarz