Tani dywan. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Te dywany zrobione z wyjątkowego materiału są tanie, i piękne

Czy można kupić tani dywan, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i będzie charakteryzować się również wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem? Pewnie, że tak. To nic trudnego. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany.

Miękkie, puszyste i łatwe w utrzymaniu

Tanie dywany zawdzięczają swoją niską cenę i wysoką jakość temu, że utkano je z polipropylenowej przędzy. Są w wielu aspektach lepsze niż drogie wyroby, ponieważ przędza PP, w przeciwieństwie do naturalnych włókien, nie posiada porów ani łusek, ma gładką strukturę, która jest odporna na wycieranie, zgniatanie oraz czyszczenie.

Chodniki wykonane z tego materiału są bardzo miękkie i puszyste. Jednocześnie charakteryzują się wytrzymałością i bezproblemowym utrzymaniem, choćby dlatego, że nie wchłaniają wody. Dzięki temu nie zamieszkają tam niebezpieczne dla zdrowia grzyby lub bakterie, szczególnie szkodliwe dla dzieci i alergików.

Tym dywanom wystarczy codzienne odkurzanie tradycyjnym sposobem. Ich inną ważną cechą – z punktu widzenia klienta – jest to, że można prać je w domu. Nie jest straszne im słońce i codzienne chodzenie, ponieważ wytrzymałość przędzy PP na promienie słoneczne i zgniatanie jest wręcz legendarna, dlatego przez długi czas będzie cieszyć mieszkańców i gości pięknymi kolorami.

Atrakcyjne wzory w różnych stylach

Tanie dywany są produkowane w wielu ciekawych wersjach aranżacyjnych. Proponujemy modele klasyczne w tradycyjnych kolorach brązu i beżu, lub te bardziej nowoczesne w odcieniach szarości, z modernistycznymi geometrycznymi wzorami. Można również kupić wielokolorowe dywany w stylu retro lub vintage. Są również dostępne wyroby o industrialnych wzorach, przypominających cegły.

Sklep dywany-chodniki.com posiada produkty o różnych wymiarach. Można na przykład kupić dywan 200×300. Spełnia on wiele funkcji: nie tylko dekoruje pomieszczenie, ale również chroni podłogę, tłumi dźwięki i izoluje od chłodu.

Z powodu tych wszystkich wymienionych wcześniej zalet, tanie produkty z przędzy polipropylenowej nadają się doskonale do każdego wnętrza: przedpokoju, kuchni, łazienki. Taki produkt to także najlepszy dywan do salonu.

Sprawdź ofertę na: http://www.dywany-chodniki.com/66-tanie-dywany

12 sierpnia, 2019

Dodaj komentarz