Urządzamy łazienkę w bloku!

Łazienki w mieszkaniach w blokach zazwyczaj są dosyć małych rozmiarów, co sprawia, że decydując się na jakiekolwiek remonty czy montaż nowego sprzętu, dostępna powierzchnia jest podstawową właściwością pomieszczenia, jaką musimy brać pod uwagę. Jednocześnie, niewielka wymiarowo łazienka może być zarówno komfortowa, jak i funkcjonalna, wystarczy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach jej aranżacji.

Przede wszystkim, w przypadku ograniczonych wymiarów pomieszczenia najlepszym pomysłem jest zrezygnowanie z większych sprzętów, jak na przykład wanna. W tym zakresie znacznie lepiej sprawdzi się kabina prysznicowa. Warto również zdecydować się na małą umywalkę nablatową albo bez podpórki natomiast wszelkie środki czystości oraz kosmetyki trzymać w szafkach.

Wyposażenie typowe dla łazienki, jak na przykład pralka, wcale nie musi się w niej znajdować – co więcej, wcale nie musi być to rozwiązanie zaburzające estetykę pomieszczeń. Jeśli w naszym mieszkaniu znajduje się coś w rodzaju pomieszczenia gospodarczego – problem z głowy, jeśli natomiast nie, to również nie mamy się czym przejmować: dobrą lokalizacją dla większych gabarytowo AGD jest również, przykładowo, kuchnia.

5 sierpnia, 2017

Dodaj komentarz