Wyposażenie wnętrza biura

Każda osoba, która zakłada własną działalność gospodarczą wie o tym, jak ważne jest profesjonalnie i odpowiednio wyposażone biuro. Biuro jest pierwszym miejscem, w którym klient buduje swoje zdanie o firmie. Osoba, która wejdzie do biura nowocześnie i elegancko wyposażonego jest przekonana o profesjonalizmie, kompetencjach jej pracowników. W momencie kiedy petent wejdzie do pomieszczenia gdzie ściany są poszarzałe a meble starodawne w ów czas kulturalnie wycofuje się ze zlecenia.

Z wyposarzeniem biura jest podobnie jak z wyglądem człowieka, jeżeli przychodzi do nas elegancko ubrany i zadbany pan jesteśmy mu skłonni zaufać i dać wiarę, że jest uczciwym i solidnym człowiekiem. Jeżeli jednak podchodzi do nas niezbyt czysto i schludnie ubrana osoba nie jesteśmy chętni do tego by robić z nią interesy. Warto zatem by biuro w którym zakładamy siedzibę firmy przed umeblowaniem zostało odświeżone.

Koszt pomalowania biura nie jest wysoki a zdecydowanie może pomnożyć zyski. Jeżeli  decydujemy się na odświeżenie ścian można pomyśleć o tym aby nie malować ich na czysto biały kolor, lecz kolor wpadający w jakąś barwę by petent nie odniósł wrażenia wchodząc do biura, że znalazł się w przychodni lekarskiej. Mebli w nowym biurze nie musi być dużo.

Najważniejsze jest solidne biurko i fotel oraz jedna czy dwie szafy.

Takie umeblowanie wystarczy na początkowe potrzeby firmy. Powinny się w nich zmieścić  wszystkie dokumenty.

Biuro w którym ilość mebli nie jest uderzająca sprawia wrażenie pomieszczenia niezagraconego i eleganckiego.

Należy pamiętać, że nie warto meblować nowego biura starymi meblami, które ktoś może nam oddać za darmo ponieważ to zepsuje efekt wystroju. Nowe meble nie powinny kosztować więcej niż dwa tysiące złotych, a będą wywierać dobre wrażenie na klientach.

1 maja, 2013

Dodaj komentarz